Соцмережі

Любов до бренду та ідеї, що грунтуються на емоціях аудиторії формують наші стратегії. Увага до кожної деталі, конструктивний аналіз та дружба формують нашу співпрацю.

Акцентуємо на чіткій покроковій стратегії, емоційному контенті та результативності співпраці.

від 20 000 UAH
До брифу

контент

Ми знаємо різницю між фото/відео і контентом. Ідея, ціль, сценарій, результат — це BRO. Не працюємо з підрядниками, бо впевнені, що тільки команда професіоналів може реалізувати справді якісний продукт, без стороннього втручання. У нас власна студія та все технічне оснащення.

від 5 000 UAH

tik tok

TikTok – новачок серед соцмереж, проте впевнено займає високі рейтинги. У BRO: ми створюємо виключно унікальний контент, що не повторюватиметься у інших мережах бренду. Головне завдання – творити тренди, бо саме це ключ до успіху в Tik Tok. Динамічні ролики, челенджі, вайни – все, щоб точно потрапити в "рек".

від 10 000 UAH

ar-маска

Створити для вашого бренду унікальну маску для Instagram stories?

Ми розробимо забрендовані маски з крутими інтерактивами, цікавими завданнями, кумедними героями або що душа забажає. Все, щоб ваші stories були крутішими, ніж у конкурентів.

від 10 000 UAH

медіа-креативи

Креативи для комунікацій, анімаційні ролики, динамічні презентації продукту, анімацію вашого лого, постери, стікери, хайлайтс для Instagram чи банери для сайту – ми зрозуміємо та втілимо ваше завдання чи ідею, або ж запропонуємо своє креативне бачення.

від 2 000 UAH

таргетинг

Не граємо у дартс, а налаштовуємо рекламу так, щоб ваші потенційні клієнти стали постійними. Створюємо та тестуємо аудиторії, а вже потім запускаємо рекламу. Охоплення, конверсія, лідогенерація, реклама навколо вашого бізнесу, трафік на сайт, додаток та інші. *Запускаємо від 50$

25% від бюджету

facebook pixel

Законне шпигунство – це про Facebook. Перенести відвідувачів чи клієнтів із сайту у ваші соцмережі? Легко!

Підключимо та налаштуємо один з найдієвіших інструментів таргетингу. Зберемо всі потрібні аудиторії, чи то просто перегляд вашого сайту, чи пряма покупка, чи незакінчена конверсія.

від 2 500 UAH
Wanna be +1 BRO?

Заповнюйте бриф чи телефонуйте за номером +380 (66) 653-12-83

Заповнити бриф