Креативний маркетинг

Реклама — це творчість. Реклама — це креатив. В іншому випадку це — металопластик. Ми створимо ваш бренд. Все від неймінгу та tone of voice до позиціонування на ринку. Розробимо дієву маркетингову стратегію та впровадимо її!

Для існуючих брендів створюємо стратегії запуску продуктів чи послуг, генеруємо та дизайнуємо креативи.

Соцмережі

Ми розуміємо та вивчаємо все про вашу аудиторію. Інколи заглядаємо навіть у душ (СБУ — ми жартуємо). Насправді — це робить Facebook, ми знаємо як з ним домовитись. Знаємо який контент люблять ваші фоловери, та приводимо ще колєгів. Монтуємо ашиламітєльні stories та пишемо пости так, що O, my God!

Школа

Навчимо та підготуємо до битви за трон маркетингу! 2 місяці, 40 годин, 10 блоків навчання, багато практики та цікава теорія "без води". Більше тут

контент

Ми знаємо різницю між фото/відео і контентом. Ідея, ціль, сценарій, результат — це BRO. Не працюємо з підрядниками, бо впевнені, що тільки команда професіоналів може реалізувати справді якісний продукт, без стороннього втручання. У нас власна студія та все технічне оснащення.

від 4 000 UAH

tik tok

TikTok – новачок серед соцмереж, проте впевнено займає високі рейтинги. У BRO: ми створюємо виключно унікальний контент, що не повторюватиметься у інших мережах бренду. Головне завдання – творити тренди, бо саме це ключ до успіху в Tik Tok. Динамічні ролики, челенджі, вайни – все, щоб точно потрапити в "рек".

від 5 000 UAH

motion design

Motion design — це «гачок» для вашої аудиторії, те що змусить «залипнути», а потім придбати.

Створимо для вас унікальні stories, круті графічні відео, анімовані афіші, динамічні презентації продукту, анімацію вашого лого.

від 2 000 UAH

ar-маска

Створити для вашого бренду унікальну маску для Instagram stories?

Ми розробимо забрендовані маски з крутими інтерактивами, цікавими завданнями, кумедними героями або що душа забажає. Все, щоб ваші stories були крутішими, ніж у конкурентів.

від 2 000 UAH

налаштування мереж

Не ламайте голову як вірно налаштувати новостворений акаунт та скласти всі пазли правильно, ми беремо це на себе. Якщо ваш бізнес на старті і рекламного бюджету не багато, ми створимо акаунти Instagram/Facebook, підключимо бізнес-менеджер, налаштуємо рекламний кабінет — все що потрібно для запуску соцмереж бренду.

від 2 000 UAH

чат-бот

Один з найкращих способів оптимізації комунікації вашого бренду з клієнтами. Розробляємо цікавих та креативних ботів, щоб аудиторії було не сумно спілкуватись. Складемо правильну логіку та точно відповімо на всі питання. Будемо на підмозі після створення, щоб завжди все замінити чи виправити. Створюємо чат-ботів у Facebook Messenger та Telegram.

від 3 000 UAH

google ads

Хто шукає – той знаходить! Hello Google

Налаштуємо контекстну рекламу з максимально точно визначеною аудиторією. Розробимо креативні макети, щоб вирізняти вас серед інших. *Запускаємо від 50$

25% від бюджету

таргетинг

Не граємо у дартс, а налаштовуємо рекламу так, щоб ваші потенційні клієнти стали постійними. Створюємо та тестуємо аудиторії, а вже потім запускаємо рекламу. Охоплення, конверсія, лідогенерація, реклама навколо вашого бізнесу, трафік на сайт, додаток та інші. *Запускаємо від 50$

25% від бюджету

facebook pixel

Законне шпигунство – це про Facebook. Перенести відвідувачів чи клієнтів із сайту у ваші соцмережі? Легко!

Підключимо та налаштуємо один з найдієвіших інструментів таргетингу. Зберемо всі потрібні аудиторії, чи то просто перегляд вашого сайту, чи пряма покупка, чи незакінчена конверсія.

від 2 500 UAH
Wanna be +1 BRO?

Заповни бриф чи телефонуй за номером +380 (66) 653-12-83

Заповнити бриф